DRAUGIŠKI GAMTAI VIENKARTINIAI INDAI

PROMO Cash&Carry rasite ypač didelį vienkartinių indų pasirinkimą. Šie indai yra ne tik modernaus bei stilingo dizaino, bet ir draugiški gamtai.

Tvirti, atsparūs karščiui bei šalčiui, į juos neįsigeria kvapai, o sandarūs dangteliai, pagaminti iš perdirbto plastiko, nepraleidžia skysčių.

Panaudotus indus galima kompostuoti kartu su maisto atliekomis.

Vienkartinių indų gamyboje naudojamos suyrančios medžiagos

Kurdami stilingus vienkartinius indus gamintojai nepamiršta, kad gamyboje naudojamos žaliavos turi būti organiškos, saugios ir perdirbamos:

  • PALMIŲ LAPAI –vienkartiniai indai gaminami iš sausų, natūraliai nuo medžio nukritusių palmių lapų, kurie surenkami, nuplaunami ir paverčiami puikiai atrodančiais indais. Iš palmių lapų pagamintos lėkštės atrodo elegantiškai, o svarbiausia, gali būti kompostuojamos.
  • CUKRANENDRĖS – cukranendrių liekanos nuėmus derlių iki šiol buvo laikomos bevertėmis, tačiau vienkartinių indų gamintojai jas išmaniai panaudojo ir sukūrė 100 % suyrančius ir kompostuojamus indus panaudodami cukranendrių pluoštą (CP).
  • BAMBUKAS – tai yra greičiausiai žemėje augantis augalas, kuriam nereikia daug vandens ir cheminių trąšų. Bambukas tapo viena populiariausių medžiagų stilingų, tvirtų vienkartinių indų gamybai. Svarbiausia, kad bambukas yra 100 % suyranti medžiaga.
  • MEDIENA – gamintojai specialios paskirties miškuose augina vienkartinių indų gamybai skirtą medieną. Medis yra natūrali medžiaga, jos apdirbimui reikalingos mažesnės žaliavų ir energijos sąnaudos. Be to, medienos pluošto indų gamybos atliekas galima perdirbti.
  • PLA – biologiškai skaidus plastikas, kurį galima kompostuoti.
  • CPLA – biologiškai skaidus plastikas pagamintas iš įvairios augalinės kilmės produktų.
  • RCPLA – biologiškai skaidus plastikas pagamintas iš įvairios perdirbtos augalinės kilmės produktų.

Kur rasti?

PROMO Cash&Carry kontaktai