Indai pagal specialius užsakymus

Tik PROMO Cash&Carry rasite stilingų, modernių, aukščiausius kokybės standartus atitinkančių indų, stalo įrankių ir taurių. Profesionalus asortimentas tiks ne tik komercinei veiklai, bet ir kasdieniam naudojimui. Norėdami užsakyti indus iš katalogų, kreipkitės į Jus aptarnaujantį vadybininką arba atvykite į Jums patogiausią indų skyrių Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.


Stalo įrankiai

„Arthur Krupp“ – prekės ženklas skirtas profesionaliai viešojo maitinimo pramonei. Siūlo ne tik aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno stalo įrankius, bet ir itin atsparius, elegantiškus porceliano indus.
„Mepra“ – gamintojas, kuris kiekvieną stalo įrankį ar aksesuarą gali paversti auksiniu, vintažiniu, matiniu, sidabriniu ir kt., nes spalvų gama yra itin plati. Klientui pageidaujant, galime pasiūlyti įvairių graviravimo galimybių. Šis gamintojas gali pasiūlyti tik Jums pritaikytus individualaus dizaino stalo įrankius.
„Sambonet“ – stalo įrankių ir indų iš nerūdijančio plieno gamintojas. Stalo serviravimo indai ir įrankiai išsiskiria itališku dizainu, ir vokiška kokybe.
„Sola“ – stalo įrankiai labai populiarūs tarp maitinimo įstaigų, nes yra itin praktiški, puikiai atitinka kainos ir kokybės santykį.

Peržiūrėti katalogus


Taurės

„Borgonovo“ – italų stiklo gamintojas, kurio gaminius vertina daugelis viešojo maitinimo įstaigų visame pasaulyje. Itin platus stiklinių ir taurių asortimentas užtikrina, kad kiekvienas klientas išsirinks taures tiek barui, tiek stalo serviravimui.
„Nachtmann“ – šiuolaikinio ir stilingo dizaino, raižyto krištolo taurės puikiai tiks subtiliems kokteiliams patiekti.
„Riedel“ – krištolo taurės yra pagamintos atsižvelgiant į vynuogės rūšį, kurios padeda atskleisti geriausias vyno savybes. Šios taurės itin vertinamos geriausių restoranų ir profesionalių someljė visame pasaulyje.
„Stölzle“ – krištolinės, modernaus dizaino taurės, tinkančios tiek naudojimui namuose, tiek restoranuose. Gamintojas siūlo itin platų skirtingų taurių kolekcijų pasirinkimą.
„Vicrila“ – įvairių formų, dizainų ir dydžių grūdinto stiklo taurės, kurios puikiai tinka viešojo maitinimo įstaigų kasdieniam naudojimui.

Peržiūrėti katalogus


Lėkštės, serviravimas

„Alumina“ – porceliano indai gaminami pagal specialią technologiją, kurios dėka tampa tvirtesni ir atsparesni temperatūrų svyravimui. Gaminiai puikiai tiks kasdieniam viešojo maitinimo įstaigų naudojimui.
„Chic“, „F2D“, „Bonbistro“, „Ona“ – porceliano, akmens masės ir keramikos gaminiai, pagaminti Belgijoje. Įmonė nuolat ieško naujų sprendimų, o tai leidžia pasiūlyti klientams ne tik nematytą ir modernų dizainą, bet ir tokią naujovę kaip SiloxiHT porcelianą, kuris yra stipresnis ir lengvesnis nei įprastas porcelianas.
„Rosenthal“ grupė apjungia porceliano ir akmens masės indų vardus kaip „Rosenthal“ – siūlantis klientui klasikinius porceliano indus, kurie kuriami bendradarbiaujant su žymiais dizaineriais, menininkais ir architektais, taip pat „Arzberg“ ir „Thomas“, kurių porceliano ir akmens masės gaminiai skirti moderniai ir vertinančiai išskirtinumą maitinimo įstaigai.
„Villeroy & Boch“ – vienas pirmaujančių prekės ženklų pasaulyje. Stalo serviravimo indai gaminami pagal aukščiausius vokiškus standartus, todėl porceliano indams suteikiama net 5 metų kraštelio garantija.
„Vista Alegre“ – išskirtiniu dizainu ir prabanga alsuojantys indai. Šie indai kuriami bendradarbiaujant su „Michelin“ restoranų šefais ir dizaineriais.

Peržiūrėti katalogus


Virtuvė

„Debuyer“ – prancūziški konditerijos ir virtuvės indų gaminiai, kurie skirti profesionalams ir entuziastams.
„Paderno“ – italų kurti, kokybiški virtuvės reikmenys ir įrankiai, skatinantys aistrą maisto gamybai.
„Pujadas“ – siūlo itin platų ir preciziškos kokybės virtuvinių reikmenų asortimentą, kuris atitinka aukščiausius reikalavimus ir standartus.

Peržiūrėti katalogus