Leidiniai


PROMO Cash&Carry leidinys

Tai dvisavaitinis prekių bei akcijų leidinys išleidžiamas trečiadieniais. Leidinyje rasite naujausias nuolaidas maisto produktams, gėrimams bei pramoninėms prekėms. Nepraleiskite geriausių pasiūlymų!


PROMO Food Service leidinys

Tai mėnesinis prekių bei akcijų leidinys skirtas HORECA įmonėms bei institucijoms. Kiekviename numeryje plėtojamos HORECA sektoriui aktualios temos, pateikiami naudingi patarimai ir platus prekių asortimentas.


PROMO Cash&Carry gėrimų leidinys

Šis leidinys skirtas informuoti klientus apie PROMO Cash&Carry parduotuvėse parduodamų alkoholinių gėrimų asortimentą. Kainos nurodytos reguliarios ir neturi būti suprantamos kaip sumažintos. Leidinyje pateiktos leidinio sudarymo metu galiojusios gėrimų kainos, kurios gali būti keičiamos atsižvelgiant į Sanitex kainodarą. Jeigu leidinyje nurodytos kainos nesutampa su prekės kainoženklyje nurodyta kaina, prašome vadovautis kainoženklyje nurodyta kaina.


PROMO indų katalogai

Šiuose leidiniuose galėsite atrasti stilingų, modernių, aukščiausius kokybės standartus atitinkančių indų, stalo įrankių ir taurių. Profesionalus asortimentas tiks ne tik komercinei veiklai, bet ir kasdieniam naudojimui. Norėdami užsakyti indus iš katalogų, kreipkitės į Jus aptarnaujantį vadybininką arba atvykite į Jums patogiausią indų skyrių Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.